فروش بادام
خانه / بادام زمینی خام / بازار پخش بادام زمینی خام ایرانی

بازار پخش بادام زمینی خام ایرانی

بادام زمینی ایرانی از با کیفیت ترین بادام زمینی ها در بازار می باشد که مشتری های خاص خودش را دارد. بادام زمینی از خاصیت های زیادی برخوردار است و هم به صورت خام خورده می‌شود و هم به صورت بوداده. بادام زمینی معمولا در آجیل و یا مخلوط های دیگر به چشم می‌خورد. 

بازار پخش بادام زمینی خام ایرانی

بهترین مناطق کشت بادام زمینی ایرانی

بهترین مناطق کشت بادام زمینی ایرانی برای کشت بادام زمینی مهم ترین مسئله شرایط و نوع آب و هوایی است که زمین کشت برای بادام زمینی را در کدام آب و هوا انتخاب کنیم. این محصول بیشتر در مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر کشت می شود  اما دلیل آن که به این محصول بادام زمینی گفته می شود آن است که گل این گیاه قبل از آن که میوه دهد به سمت زمین خم می شود و دانه های خود را در زمین دفن می کنند. این گیاه که مخصوص مناطق گرمسیر است به صورت بوته ای می باشد و گیاهی یک ساله است. 

یکی دیگر از مسائل مهم در کشت بادام زمینی خاک مناسب است. خاک آن باید PH ٧ الی ٨ داشته باشد و نباید خیلی اسیدی باشد چون که خاک اسیدی بادام زمینی را با کمبود کلسیم مواجه می‌کند. 

بادام زمینی به صورت ردیفی کشت شده و می‌توان برای کشت آن از آبیاری قطره ای استفاده کرد.  اما زمان کشت بادام زمینی در هر آب و هوایی متفاوت است. در زمین های پست زمان کاشت آن دیرتر و در پس زمین های بلند زمان کشت آن زودتر می باشد. بادام زمینی در اکثر مناطق کشور در فصل بهار چشم می‌شود و محصولی بهاره است. دمای خاک آن برای جوانه زدن دانه حداقل باید ۱۰ درجه سانتی گراد باشد. 

قبل از کاشت دانه بادام زمینی را باید به مدت ۴۸ ساعت در آب گذاشته تا خیس بخورد و پوست آن کنده شود. سپس آن را خشکانده و آماده کشت می شود. 

خرید بهترین بادام زمینی بوداده ایرانی

خرید بهترین بادام زمینی بوداده ایرانی بادام زمینی ها به کلا به دو نوع بادام زمینی بوداده و بادام زمینی خام به بازار عرضه می شود که هر کدام کیفیت و قیمت های مختلفی دارند. بادام زمینی بوداده که مشتری و خواهان بیشتری دارد به شیوه های گوناگونی بو داده می شود که هر کدام مزه خاص خودشان را دارند. 

خرید بهترین بادام زمینی بوداده باید از جایی صورت بگیرد که مسائل بهداشتی را رعایت می کنند. خرید بهترین بادام زمینی بوداده به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که بهترین شیوه آن روش خرید اینترنتی است. در این روش دیگر محصول دست واسطه گر و دلال نمی افتد و بادام زمینی مستقیم به دست مصرف کننده می رسد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بادام زمینی خام آستانه اشرفیه

بادام زمینی به عنوان یک مغز خوراکی با ارزش غذایی بالا و غنی از مواد مفید و مورد نیاز بدن همیشه جز پر مصرف ترین محصولات خشکبار و آجیل محسوب می گردد. بادام زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام