فروش بادام
خانه / بادام زمینی گلخانه ای / تامین کننده بادام زمینی ارگانیک گلخانه ای

تامین کننده بادام زمینی ارگانیک گلخانه ای

بادام زمینی ارگانیک بصورت طبیعی پرورش داده میشود و در تولید آن از کود شیمیایی و فاضلاب، آفت کش ها، سموم استفاده نشده و هورمون های این محصول دستکاری ژنتیکی نمی شوند.

تامین کننده بادام زمینی ارگانیک گلخانه ای

تولید بادام زمینی ارگانیک ایرانی

تولید بادام زمینی ارگانیک ایرانی بادام زمینی را میتوان بصورت خام، برشته، شور، بدون پوست، با پوست و … تهیه کرد، هر شرکت ارائه دهنده این محصول بنا به سلیقه و ذائقه مخاطب خود طعم های دیگری‌ نیز به آن میدهند، 

بادام زمینی‌ برای رشد به ۵ماه هوای گرم و بارش باران به میزان ۲۰تا ۴۰ لیتر‌ و یا آبیاری به همین میزان نیاز دارد، بادام زمینی در زمین های کشاورزی حاوی خاک رس، شن و مواد گیاهی بهتر رشد میکند.

برای تولید بادام زمینی گلخانه ای باید به نکات زیر توجه کرد:

  1. خاک؛ خاکی با بافت سبک کا زهکشی در آن به خوبی انجام شده باشد.
  2. دما؛ هوای گرم مناسب‌ پرورش بادام زمینی است، دایی در حدود ۲۲تا۲۵ درجه. این گیاه تا ۳۵درجه هم تحمل میکند و حداقل اما باید ۱۰درجه باشد
  3. آبیاری؛این گیاه به آب فراوان نیاز دارد، و باید همواره خاک مرطوب داشته باشد،
  4. نور؛ لازمه رشد این گیاه نور قوی و فراوان است.
  5. کود دهی؛ کود فسفاته مناسب رشد بادام زمینی میباشد.

کاشت گلخانه ای بادام‌ زمینی بیشتر در مناطقی انجام میشود که از لحاظ آب و هوا و خاک شرایط کاشت این گیاه وجود نداشته باشد

خرید گسترده بادام زمینی برشته شده

خرید گسترده بادام زمینی برشته شده بادام زمینی برشته یا بو داده هم مصرف خانگی دارد و هم میتوان از ان کره بادام زمینی تهیه کرد. شرکت های مرتبط با تهیه محصولات وابسته به بادام زمینی(بادام زمینی بوداده، کره بادام زمینی، روغن بادام زمینی) اقدام به خرید گسترده بادام زمینی کرده و آن ها را بصورت بسته بندی خود بادام زمینی یا سایر محصولات وابسته به آن به فروش می رسانند.

فروش عمده بادام زمینی امروزه جهت سهولت کار در مراکز فروش اینترنتی ارائه میشود و افراد میتوانن بنا به نیاز یکی از این مراکز فروش را انتخاب کرده و محصول خود را به راحتی از آنجا تهیه کنند، در خرید بادام زمینی عمده باید به این نکته توجه کرد که محصول با کیفیت و قیمت مناسب را از مکانی معتبر تهیه کرد. در بازارهای رقابتی این روزها بادام زمینی های خارجی هم وارد بازار شده و با قیمت های پایین تر نسبت به مشابه ایرانی آن به فروش‌ میرسد.

گرچه از لحاظ ظاهر نسبتا با بادام زمینی های ایرانی برابری میکند اما از لحاظ طعم و کیفیت با محصول ایرانی قابل رقابت نمی باشد. خرید و بسته بندی و ارائه محصول در ایران بدست چندین شرکت است که آنها نیز بنا به رقابت در تلاشند هر کدام بهترین کیفیت با قیمت رقابتی را به بازار عرضه میکنند، باید به این نکته توجه داشت که فروش بادام زمینی هم همانند سایر محصولات به بسته بندی و زیبایی ظاهری هم بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام