فروش بادام
خانه / بادام زمینی آستانه / خرید بادام زمینی خام آستانه اشرفیه برداشت سال ۹۸ با قیمت مناسب

خرید بادام زمینی خام آستانه اشرفیه برداشت سال ۹۸ با قیمت مناسب

خرید بادام زمینی خام آستانه
خرید بادام زمینی خام آستانه

با شروع فصل پاییز و سرد شدن نسبی هوا خرید بادام زمینی خام آستانه اشرفیه در بازار های عمده فروشی رونق خاصی خواهد گرفت. برداشت بادام زمینی آستانه اشرفیه از اوایل شهریور ماه آغاز میشود و به همین جهت خرید و فروش این محصول در بازار داخلی و همچنین برای صادرات بسیار گسترده می شود. برای خرید مناسب بادام زمینی آستانه اشرفیه به صورت خام و همچنین برشته می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش انواع بادام زمینی خام

خرید و فروش بادام زمینی در سال ۹۸ با برداشت اولین بادام زمینی ها در شهر آستانه اشرفیه در بازار کشور رونق گرفته است. این بادام زمینی با قیمت مناسب و به صورت خالص در بازار موجود است اما خرید آن به قیمت بسیار مناسب قدری دشوار خواهد بود. افزایش قیمت بادام زمینی در سال ۹۸ که در خرید از کشاورزان دیده می شود قدری این محصول را برای مصرف در سراسر کشور سخت تر نموده اما با این حال به دلیل کیفیت بالای بادام زمینی ایرانی هنوز مشتریان پر پا قرصی به دنبال خرید این محصول می باشند.

خرید بادام زمینی خام آستانه
خرید بادام زمینی خام آستانه

با وجود انواع بادام زمینی ایرانی که در ماه های آینده وارد بازار خواهند شد می توان گفت قیمت این محصول در بازار بسیار متعادل تر خواهد شد. انواع مختلف بادام زمینی خام که در کشور ما کشت می شود را می توانیم در زیر مشاهده نمایید و همچنین برای خرید بهتر بادام زمینی باکیفیت کافیست با مشاورین ما در تماس باشید تا با ارائه یک مشاوره رایگان بادام زمینی درجه یک خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

انواع بادام زمینی خام ایرانی

ما در اینجا انواع مختلف بادام زمینی ایرانی را برای شما بازگو خواهیم نمود اما باید برای اینکه بدانید که این بادام زمینی در چه زمان های برداشت می شوند و به بازار عرضه می گردند کافیست با ما در تماس باشید تا به راحتی این محصول را خریداری نمایید. اما انواع بادام زمینی خام ایرانی شامل موارد زیر می شوند.

 

خرید بادام زمینی خام درجه یک از کشاورزان

شرکت اسپارود با خرید بادام زمینی خام از کشاورزان و فراوری این محصول در کارگاه های خود می تواند نیاز بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان بزرگ بادام زمینی را به بادام های خام برطرف سازد. کافیست شما با ما در تماس باشید و علاوه بر دریافت قیمت بادام زمینی های ایرانی و همچنین کیفیت های هرکدام از این محصولات خرید مناسبی را تجربه نمایید. کشاورزان عزیز نیز می توانند با تماس با شرکت ما برای فروش بادام زمینی های تازه برداشت شده خود اقدام نمایند و همچنین قیمت های خرید و فروش ما را نیز مطلع گردند.

خرید بادام زمینی خام آستانه
خرید بادام زمینی خام آستانه

فروش عمده بادام زمینی خام به صورت مستقیم

شکرت اسپارود به عنوان یک شرکت واسطه برای تولید کنندگان بزرگ کشور بادام زمینی های باکیفیتی را از کشاورزان تهیه نموده و به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگا می رساند. برای اینکه شما بتوانید خرید مستقیمی را از کشاورزان تجربه نمایید و هزینه های تولید خود را برای محصول تولید شده خود کاهش دهید می توانید از این روش استفاده نمایید. ما در این روش با حذف تعداد زیادی از واسطه ها برای خرید و دلالی این محصول توانسته ایم رابطه مستقیم و مناسبی برای خرید و فروش بادام زمیی در کشور ایجاد نماییم.

انواع محصولات شرکت اسپارود

مشتریان عزیز برای خرید بهتر بادام زمنیی در انواع مختلف می توانند با ما در تماس باشیند و نیاز صنعت خود را به یک محصول ایرانی و همچنین خارجی از شرکت ما برطرف سازند. این محصولات در بسته بندی های مختلف و باکیفیت های متنوع در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 1. بادام زمینی خام با غلاف
 2. بادام زمینی خام بدون غلاف
 3. بادام زمینی خام بدون پوست
 4. بادام زمینی برشته با غلاف
 5. بادام زمینی برشته بدون غلاف
 6. بادام زمینی برشته بدون پوست
 7. پودر بادام زمینی
 8. روغن بادام زمینی
 9. کره بادام زمینی
 10. پوست بادام زمینی
 11. خلال بادام زمینی

 

فراوری بادام زمینی خام ایرانی

خرید بادام زمینی خام آستانه
خرید بادام زمینی خام آستانه

شرکت اسپارود با فراوری بادام زمینی های خام و تولید انواع محصولات بالا کار بسیاری از تولید کنندگان بزرگ را برای تامین مواد اولیه شان مخصوصاً انواع بادام زمینی را برطرف ساخته است. شما نیز اگر به دنبال خرید بادام زمینی باکیفیت و همچنین تهیه فراوری های این محصول می باشید کافیست با ما در تماس باشید تا بهترین محصولاتمان را در اختیار شما قرار دهیم و از تامین ممحصولات خود نیز اطمینان داشته باشید. شرکت اسپارود با فروش و بسته بندی انواع بادام زمینی های ایرانی و خارجی می تواند نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را به بادام زمینی برطرف سازد و اگر شما نیز تا به حال بادام زمینی های برشته و یا خام این شرکت را امتحان نکرده اید کافیست با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بادام زمینی خام آستانه اشرفیه

بادام زمینی به عنوان یک مغز خوراکی با ارزش غذایی بالا و غنی از مواد مفید و مورد نیاز بدن همیشه جز پر مصرف ترین محصولات خشکبار و آجیل محسوب می گردد. بادام زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام