فروش بادام
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش اینترنتی بادام زمینی مرغوب و ارزان

فروش اینترنتی بادام زمینی مرغوب و ارزان

در ابتدا اطلاعاتی در مورد بادام زمینی بدانید. آیا از طریق سایت و اینترنتی می توان فروش بادام زمینی مرغوب و ارزان را انجام داد؟
بادام زمینی با نام انگلیسی Peanut جایگاه خاصی را در بین محصولات کشاورزی به خود اختصاص داده است و دارای طول رشد ۱۰۰ تا ۲۱۰ روز است. جالب است که بدانید دلیل نام گذاری این گیاه به بادام زمینی به این علت است که گل گیاه آن در طول رشد قبل از میوه دادن به سمت زمین خم می شود و دانه ها در زمین قرار می گیرند. این محصول ابتدا بومی آمریکای جنوبی بود اما کم کم در منطق مختلف جهان رشد داده شد به خصوص در کشور عزیزمان ایران. در زمان رشد بادام باید شرایط آب و هوایی و نوع خاک دقت کنید تا محصولی با بهترین کیفیت حاصل شود. برای مثال رشد بادام در خاک رسی انجام نمی شود و در خاکی که کمی شنی باشد بهتر حاصل می شود.

فروش بادام زمینی مرغوب

محصولات حاصل از فرآوری بادام زمینی

  • کره بادام زمینی
  • روغن بادام زمینی

این محصولات خواص فوق العاده ای دارند. بادام زمینی جز محصولاتی است که برای کاشت بسیار مناسب است چون محصولی خوشمزه است و نسبت به انواع دیگر بادام از قیمت مناسب تری برخوردار است. به دلیل قیمت مناسب، خرید و فروش بادام زمینی نسبت به انواع دیگر بادام بسیار انجام شده و رشد بیشتری در بازار هدف داشته است.امروزه با افزایش کاربران اینترنتی خرید و فروش محصولات را به راحتی می توان از طریق سایت های تجاری انجام داد و شما هم برای خرید و فروش بادام زمینی ارزان و مرغوب می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و اطلاعاتی را کسب کنید. ما سعی بر فروش بادام زمینی با پایین ترین قیمت ممکن و با بالاترین کیفیت را جهت ارایه به مشتریان عزیزمان داریم.
منبع: بادام ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی سفید شده برای کره گیری با قیمت مناسب

یکی از مصارف بزرگ بادام زمینی سفید شده برای تولید کره بادام زمینی می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام