فروش بادام
خانه / بادام زمینی بدون پوست / فروش بادام زمینی پوست کنده ایرانی و خارجی با قیمت مناسب در سال ۹۸

فروش بادام زمینی پوست کنده ایرانی و خارجی با قیمت مناسب در سال ۹۸

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

یکی از پر مصرف ترین بادام زمینی هایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از مشتریان قرار می گیرد بادام زمینی پوست کنده می باشد. این بادام زمینی موارد مصرف فراوانی دارد و به همین حهت فروش بادام زمینی پوست کنده در دو نوع ایرانی و خارجی در سال های اخیر بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. برای خرید بهتر انواع بادام زمینی و به خصوص بادام زمینی های پوست کنده می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

انواع بادام زمینی موجود در کشور کدام هستند؟

در کشور ما با فروش انواع بادام زمینی های ایرانی و خارجی تنوع در انتخاب این محصول برای مشتریان بسیار زیاد می باشد. به طوری که اگر شما بخواهید یک بادام زمینی را برای موارد استفاده خود انتخاب نمایید گزینه های بسیاری را پیش روی خود مشاهده می کنید که همه این موارد مصارف مختلفی دارند و خصوصیات متفاوتی نیز برخوردار می باشند. برای اینکه بهترین بادام زمینی را خرید نمایید و در جای مناسب خود استفاده نمایید باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. اما در اینجا ابتدا انواع بادام زمینی که در کشور موجود است را به شما معرفی می نماییم تا در انتخاب محصولات خود بهتر تصمیم گیری نمایید.

بادام زمینی آستانه اشرفیه

بادام زمینی پارس آباد

بادام زمینی مینو دشت

بادام زمینی جنوب

بادام زمینی چینی

بادام زمینی هندی

بادام زمینی سودانی

مواردی که باید در خرید بادام زمینی برای مصرف خود به آنها توجه نمایید.

بادام زمینی ها بسیار شبیه به یکدیگر می باشند به یاد داشته باشید قبل از خرید عمده برای تهیه بهتر بادام زمینی نمونه آن را مصرف و در صورت باکیفیت بودن آن می توانید خرید عمده خود را با اطمینان بیشتر انجام دهید.

انواع بادام زمینی پوست کنده کدام هستند؟

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

بادام زمینی های پوست کنده امروزه مصارف بسیاری دارند که ما در ادامه به مصارف آنها نیز اشاره خواهیم نمود تا مشتریان بدانند که برای تهیه محصولات خود باید چه بادامی تهیه کنند. اما در اینجا می خواهیم بادام زمینی هایی که به صورت پوست کنده روانه بازار می شوند را برای شما معرفی نماییم. بادام زمینی های پوست کننده معمولاٌ از نوع خارجی هستند و این موضوع دلایل خواصی دارد اما به هر صورت بادام زمینی های شما در بازار می توانند بادام زمینی های بدون پوست زیر را مشاهده و خریداری نمایید.

 • بادام بدون پوست چینی
 • بادام بدون پوست هندی
 • بادام بدون پوست سودانی
 • بادام بدون پوست آستانه
 • بادام بدون پوست پارس آبادی

با توجه به آنکه شما در مشاهده های خود می توانید نام دو بادام زمینی ایرانی را مشاهده نمایید اما در عمل به دلیل قیمت بالای این محصولات مصارف زیادی برای این بادام های تعریف نشده است و بیشتر از نمونه های خارجی در تهیه و تولید محصولات استفاده می شود.

چرا بادام زمینی پوست کنده خارجی

بادام زمینی های پوست کنده خارجی موارد مصرف بسیاری دارند و این استفاده زیاد دلایلی نیز دارد. از دلایل مهم و با اهمیت استفاده بیشتر بادام زمینی های خارجی پوست کنده در تولید مواد غذایی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • قیمت بسیار مناسب و رقابتی
 • فراوانی محصول در بازار
 • موجودی بادام های خارجی در تمام سال
 • داشتن روغن مناسب برای تولید مواد غذایی

قیمت خرید و فروش انواع بادام زمینی ایرانی

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

همانطور که در بالا به آن اشاره شده است قیمت های روز انواع بادام زمینی ایرانی نسبت به بادام زمینی های خارجی بسیار گران تر می باشد و به همین جهت شما برای خرید بهتر و تولید مناسب محصولتان ناچار به استفاده از بادام زمینی های خارجی می باشید. اما بعضی از بادام زمینی های ایرنی نیز پتانسیل استفاده در مصارف بالا را دارند و دارای قیمت های بسیار مناسبی نسبت به سایر بادام های می باشند. عموماٌ بادام زمینی های ایرانی در سه سایز به بازار عرضه می شوند.

بادام زمینی درشت

بادام زمینی متوسط

بادام زمینی ریز

این سه سایز قیمت های متفاوتی نیز دارند که سبب شده است مصارف بسیاری نیز داشته باشند. به طور مثال شما سایز درشت بادام زمینی های ایرانی را در تولید خشکبار و بادام زمینی برشته بسیار مشاهده نموده اید و به دلیل طعم بسیار عالی این بادام مشتریان زیادی نیز برای خرید آن اقدام می نمایند اما برای استفاده در صنایع دیگر بادام زمینی های متوسط و ریز نیز می تواند کاربردی و مفید باشند. به همین جهت شما می توانید از بادام زمینی های ایرانی با قیمت های پایین در مصارف خود استفاده نمایید.

موارد استفاده بادام زمینی های پوست کنده

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

بادام زمینی های پوست کنده امروزه در صنایع غذایی موارد مصرف فراونی دارند. به طور مثال شما می توانید در هر محصولی که در آن از بادام زمینی استفاده شده است بادام پوست کنده را مشاهده نمایید که عموم این بادام زمینی ها نیز از بادام زمینی خارجی استفاده شده است. اما می توان موارد استفاده بادام زمینی های پوست کنده خارجی را به موارد زیر تقسیم بندی کرد.

 • استفاده در صنایع تولید مواد غذایی
 • استفاده در صنایع بسته بندی آجیل و خشکبار
 • استفاده در تولید کره های بادام زمینی
 • استفاده در تولید پودر بادام زمینی
 • استفاده در تولید روغن بادام زمینی
 • استفاده برای تهیه و تولید خلال بادام زمینی

فروش بادام زمینی پوست کنده ایرانی به صورت عمده

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

شرکت اسپارود با بهره گیری از دست گاه های مدرن در تولید بادام زمینی های پوست کنده توانسته انواع بادام زمینی ها و به خصوص بادام زمینی های ایرانی که در سال رونق تولید سبب افزایش تولید کشاورزان نیز می گردد را به صورت پوست کنده روانه بازار نماید و مشتریان خود را از استفاده بادام زمینی های خارجی بی نیاز نماید. اما به دلیل تولید محدود برخی از این بادام های باید مشتریان ابتدا ثبت سفارش نموده تا شرکت بتواند در موتاه ترین زمان بادام مورد نیاز مشتریان را تهیه و تولید نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و همچنین قیمت های روز این محصولات کافیست با ما در تماس باشید.

همچنین شرکت اسپارود علاوه بر تولید بادام زمینی های پوست کنده انواع بادام زمینی های برشت و خام ایرانی و خارجی را همه ساله با بهترین کیفیت ها روانه بازار می نماید تا مشتریان خود را نیز با آجیل و خشکبار مناسب ایرانی بیشتر آشنا کرده باشد. اگر تا به حال در شهر خود از بادام زمینی های برشته ایرانی استفاده نکرده اید این بادام های با کیفیت را به مشتریان خود معرفی نمایید.

خرید آنلاین بادام زمینی آستانه اشرفیه با قیمت مناسب

فروش بادام زمینی پوست کنده
فروش بادام زمینی پوست کنده

برای خرید بهتر و آسان تر مشتریان در سراسر کشور ما نسبت به عرضه مسقیم محصولات خو بیشتر کوشش نموده ایم و به همین جهت مشتریان می توانند با خرید آنلاین و راحت از طریق سایت ما در مصرف هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایند. شرکت اسپارود برای مشتریان خود آفر های ویژه ای را به مناسبت های مختلف خواهد گذاشت که در مراسم و اعیاد مختلف در سایت و همچنین در کانال تلگرامی این شرکت قابل مشاهده خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما نیز در ارتباط باشید تا بهترین موقع خرید مناسبی را تجربه نمایید. همچنین انواع بادام زمینی برشته آستانه اشرفیه و همچنین و سایر بادام زمینی های ایرانی تولید شده در کشور را می توانید از طریق ما تهیه و خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش بادام زمینی بدون پوست شور

بادام زمینی یک میان وعده و یکی از مغزهای سرشار از خواص شگفت انگیز است که نه تنها طعم دلچسبی دارد بلکه یکی از موادی است که خوردن آن باعث رسیدن مواد مغذی مورد نیا

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام