فروش بادام
خانه / بادام زمینی برشته / فروش باورنکردنی بادام زمینی برشته شده نمکی

فروش باورنکردنی بادام زمینی برشته شده نمکی

فروش باورنکردنی بادام زمینی برشته شده نمکی، نشان دهنده محبوبت این ماده خوراکی نزد مردم می باشد. بادام زمینی به نوبه خود انواع مختلفی داشته و گونه های متنوع آن از لحاظ اندازه تقریبی و طعم با یکدیگر فرق دارند‌؛ همچنین این تنقلات به شیوه های مختلفی طعم دار شده اند. 

فروش باورنکردنی بادام زمینی برشته شده نمکی

چه نوع بادام زمینی برای مصرف مناسب است؟

چه نوع بادام زمینی برای مصرف مناسب است؟ بادام زمینی به میزان قابل توجهی در آجیل های مخلوط یافت می شود. این خوراکی خوشمزه طعمی بین بادام و گردو داشته و مصرف آن از جنبه های مختلف مفید است. 

در پاسخ به این پرسش که چه نوع بادام زمینی برای مصرف مناسب است‌؛ باید گفت که گونه های مختلف این دانه روغنی گیاهی را می توان به اشکال مختلف مزه دار و استفاده کرد. معمولا برای بهبود طعم بادام زمینی، آن را بو داده یا برشته می کند‌‌‌. اغلب مردم بادام های نمکی را دوست دارند؛ اما در هنگام مصرف چنین خوراکی هایی باید شرایط جسمانی افراد در نظر گرفته شود. 

به طور کلی می توان گفت که انواع بادام زمینی تازه و سالم را می توان به عنوان تنقلات یا میان وعده مصرف کرد‌‌‌؛ همچنین از این مغز برای تهیه کره گیاهی بادام زمینی استفاده می کنند که بسیار لذیذ و پر خاصیت است. 

لازم به ذکر است که هر کس با توجه به ذائقه و شرایط جسمانی خود، نمونه های خاصی از بادام زمینی را مورد مصرف قرار می دهد‌‌‌‌‌؛ مثلا برخی اشخاص بادام خام و فرآوری نشده را ترجیح می دهند؛ همچنین گاهی اوقات شهد تهیه بادام غلاف دار توسط مردم می باشیم. 

قیمت مناسب بادام زمینی برشته شده غلافدار

قیمت مناسب بادام زمینی برشته شده غلافدار قیمت بادام زمینی غلافدار برشته شده چقدر است؟ برای جواب دادن به این سوال باید بیان کرد که همانند هر خوراکی تنقلاتی دیگر، قیمت بادام زمینی نیز بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می گردد. 

در اینجا به بعضی از مهم ترین مسائل تاثیرگذار بر قیمت بادام زمینی برشته غلافدار می پردازیم:

  • نوع و گونه گیاهی بادام
  • محل کشت و نحوه پرورش بادام
  • زمان برداشت و میزان تازگی محصول
  • میزان درشتی دانه های بادام
  • محل تولید و فرآوری بادام
  • نحوه بسته بندی و عرضه بادام زمینی
  • شیوه تجارت بادام

به عنوان مثال قیمت بادام زمینی برشته نمکی غلافدار با بادام های بدون طعم یا فاقد نمک، متفاوت است. 

علاوه بر آنچه بیان شد؛ روش برشته کردن بادام زمینی، برند محصول و مسائل خاصی مثل نوسان قیمت ارز نیز بر قیمت این محصول تاثیر می گذارند. 

شایان ذکر است که کلیه ارقام بادام زمینی سرشار از خاصیت بوده و مصرف آنها به عنوان منبع غنی ویتامین و املاح معدنی توصیه می شود. خاصیت آنتی اکسیدانی این خوراکی، از بیماری های زیادی مثل سرطان پیشگیری می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

صادرات بادام زمینی شور شده برشته

صادرات بادام زمینی شور شده برشته می تواند ارز آوری خوبی را نصیب کشور کند. بادام زمینی را می توان جزو خانواده آجیل ها به حساب آورد. پوسته و غلاف این محصول در زیر

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام