فروش بادام
خانه / بادام زمینی برشته / فروش عمده بادام زمینی برشته پوست کنده

فروش عمده بادام زمینی برشته پوست کنده

بادام زمینی برشته شده در بین مردم مصارف زیادی دارد و در خشکبار فروشی ها و آجیل و فروشی ها و و در صنعت غذایی و دارویی کاربردهای بسیاری دارد. قیمت های بادام زمینی برشته شده متفاوت است که می توان آن را به صورت اینترنتی در حجم ها و بسته بندی های مختلف سفارش داد. بهترین نوع بادام زمینی کشور مربوط به کدام استان می باشد؟ ایا از بادام زمینی می توان به عنوان یک محصول صادراتی استفاده کرد؟

فروش عمده بادام زمینی برشته پوست کنده

خواص بادام زمینی مرغوب ایرانی

خواص بادام زمینی مرغوب ایرانی بادام زمینی از آجیل های مغذی و پر خاصیتی است که از لحاظ ارزش غذایی مانند گردو و بادام است که این گیاه شبیه لوبیا و از خانواده سویا شناخته شده است.

بادام زمینی دارای ویتامین هایی مانند فسفر، اسید فولیک، بیوتین، فولات، منیزیم و ویتامین ای است که همه اینها برای سلامتی مغز و بدن مفید است. از فراورده های بادم زمینی کره بادام زمینی است که بسیار خوشمزه و در وعده صبحانه یک غذای کامل است.

بادام زمینی از غذاهایی است که برای لاغرها و کسانی که قصد اضافه وزن دارند و یا ورزشکارها بسیار مناسب و پر انرژی است. از دیگر خواص بادام زمینی بر طرف کننده خستگی و کسالت بدن است. در خانم های باردار برای رشد جنین و سلامت مادر مصرف آن در رژیم غذایی توصیه می شود.

برای کودکان راشیتیمی، کسانی که کف دستشان پوسته پوسته می شود. برای درمان شوره سر، و به دلیل روی موجود در آن برای کسانی که گواتر دارند بسیار مناسب است.

از دیگر خواص بادام زمینی که می تواند موثر باشد، نرم کننده سینه، بر طرف کننده سودا، ضد رطوبت معده و بر طرف کننده سینه درد ضد بلغم و ناراحتی های گلو و حنجره می باشد.

قیمت مناسب بادام زمینی برشته کیلویی

قیمت مناسب بادام زمینی برشته کیلویی بادام زمینی یکی از خشکبار های پر مصرف می باشد که  یا با پوسته یا به صورت بادام زمینی پوست کنده به فروش می رسد. امروزه بادام زمینی را در کارخانه ها به با طعم ها و مزه های مختلف در بسته بندی های متنوع تولید شده و در فروشگاه ها و آ جیل فروشی ها می توان آن را خریداری کرد.

بادام زمینی های طعم دار بیشتر مورد علاقه کودکان است که به عنوان خوراکی سالم می توانند استفاده کنند. بادام زمینی در بازار خشکبار دارای قیمت های متفاوتی است که می توانید آن را به صورت بادام زمینی کیلویی یا به صورت عمده از شمال کشور تهیه کنید.

بیشترین بادام زمینی در آستانه اشرفیه تولید می شود که می توان این شهر را تعیین کننده قیمت عمده بادام زمینی دانست از لحاظ طعم و مزه بهترین نوع بادام زمینی تولید این شهر است که برای صادرات به داخل و خارج از کشور بسیار مناسب است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

صادرات بادام زمینی شور شده برشته

صادرات بادام زمینی شور شده برشته می تواند ارز آوری خوبی را نصیب کشور کند. بادام زمینی را می توان جزو خانواده آجیل ها به حساب آورد. پوسته و غلاف این محصول در زیر

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام