فروش بادام
خانه / پوست بادام زمینی / فروش پوست بادام زمینی برای گلدان

فروش پوست بادام زمینی برای گلدان

پوست بادام زمینی برای گلدان؟! بله درست خوانده اید. احتمالا خیلی از ماها بعد از دیدن این جمله کمی متعجب می شویم و با خود می پرسیم که برای چه چیزی و چگونه از پوست بادام زمینی برای گلدان استفاده می شود.

بادام زمینی گیاه بسیار مفیدی است که از مغز آن به عنوان آجیل استفاده می کنند و همچنین از دیگر فرآوده هایی که از بادام زمینی تهیه میشود روغن و کره ی بادام زمینی هم هست.

بادام زمینی سوای تمام خاصیت هایی که به عنوان مغز آجیل برای سلامتی و بدن دارد جالب است که بدانید از پوست آن هم برای گلدان استفاده می شود. ترکیبی بسیار معجزه آسا و مفید که به آسانی تهیه می شود.

با ما تا انتهای این متن برای جواب سوالی که در ابتدا مطرح کردیم همراه باشید.

در انتها نیز به نحوه ی فروش پوست بادام زمینی کیلویی می پردازیم تا به آسانی بتوانید آن را تهیه کنید.

فروش پوست بادام زمینی برای گلدان

موارد کاربرد پوست بادام زمینی

موارد کاربرد پوست بادام زمینی پوست بادام زمینی ترکیبی خارق العاده و بسیار مفید با خاک گلدان یا باغچه را ایجاد می کند.

موارد کاربرد پوست بادام زمینی به قرار زیر است :

از پوست بادام زمینی می توان به عنوان کود برای گیاهان آپارتمانی یا گیاهان فضاهای باز استفاده کرد. ترکیب پوست بادام زمینی با خاک باعث افزایش حاصلخیری آن خاک شده و باعث رشد بیشتر گیاه در گلدان یا حتی خاک باغچه می شود. همچنین پوست بادام زمینی می تواند جایگزین پیت شود چرا که باعث می شود تا خاک گلدان زهکشی خوبی داشته باشد و آب در خاک گلدان به خوبی حرکت کند و مواد لازم برای رشد گیاه را فراهم کند. کار بعدی که پوست بادام زمینی در گلدان می کند این است که باعث می شود ریشه ی گیاهان به خوبی در خاک رشد کنند در واقع فضای خوبی را برای رشد آن ها ایجاد می کند.

مزیت مهم این کود این است که بسیار ارزان است به راحتی قابل دسترسی است و استفاده از آن دردسر های استفاده از کودهای دیگر را ندارد.

پیشنهاد می کنیم که برای یک بار هم که شده از این ترکیب استفاده کنید تا معجزه ی تاثیر آن بر روی رشد گل ها و گیاهان خود را ببینید.

خرید عمده پوست قرمز بادام زمینی کیلویی

خرید عمده پوست قرمز بادام زمینی کیلویی شاید برایتان غیر قابل تصور باشد که بتوانید پوست بادام زمینی را خریداری کنید . ما در اینجا پوست بادام زمینی را به صورت کیلویی عرضه می کنیم تا بتوانید خیلی راحت به مقداری که می خواهید از آن برای خاک گلدان هایتان استفاده کنید.

برای خرید پوست بادام زمینی به صورت کیلویی به آدرس سایت ما به نشانی www.ipeanut.ir مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

قیمت ارزان پوست بادام زمینی خام

پوست بادام زمینی به صورت نازک می باشد قیمت بادام زمینی در کشور به نوع خرید مصرف کننده بستگی دارد که هر چه میزان خرید بادام بیشتر بوده باشد هزینه خرید نیز برای م

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام