فروش بادام
خانه / بادام زمینی آستانه / مراکز فروش بادام زمینی تازه آستانه اشرفیه در تهران کجاست؟

مراکز فروش بادام زمینی تازه آستانه اشرفیه در تهران کجاست؟

با برداشت جدید بادام زمینی در سال ۹۸ امروزه بازار خرید و فروش این محصول در سراسر کشور رونق گرفته است. یکی از مشکلات بزرگ مصرف کنندگان یافتن مراکز فروش بادام زمینی های با کیفیت و تازه آستانه اشرفیه در شهرهای مختلف مانند تهران می باشد. چنانچه می خواهید بادام زمینی تازه برشته و باکیفیت را در نزدیکی خود تهیه نمایید کافیست با ما در تماس باشید.

آیا می دانید مراکز فروش بادام زمینی در کجا قرار دارند؟

مراکز فروش بادام زمینی
مراکز فروش بادام زمینی

برای پیدا کردن نزدیک ترین مرکز فروش بادام زمینی به شما باید ابتدا از کیفیت تولید مراکز عرضه بادام زمینی نیز اطلاعاتی داشته باشید. به طور کلی انواع بادام زمینی در شمال کشور و مرکز تولید بادام زمینی کشور یعنی آستانه اشرفیه تولید و روانه بازار می گردند اما در سراسر کشور کارگاه های تولید آجیل و خشکبار نیز تولید بادام زمینی را در دست دارند و شما می توانید با یافتن یک مرکز خوب تولید در نزدیکی محل سکونت خود به این محصول به صورت تازه و باکیفیت دسترسی داشته باشید.

ما در شمال کشور با تولید انبوه انواع بادام زمینی در کشور توانسته ایم نیاز بسیاری از تولید کنندگان مناطق دیگر را برطرف سازیم و عرضه مستقیم بادام زمینی آستانه اشرفیه را به سراسر کشور اجرا نماییم.

شما می توانید برای خرید بهتر بادام زمینی در شهر تهران با ما در تماس باشید تا با دریافت نمایندگی های فروش ما به راحتی بادام مورد نظرتان را خریداری نمایید و از تازگی و اصل بودن آن نیز اطمینان داشته باشید.

خرید آنلاین بادام از شمال به صورت عمده

علاوه بر خرید از نمایندگی های ما شما می توانید به صورت آلاین خریداری کرده و نیاز خود و مشتریانتان را به بادام زمینی به صورت عمده برطرف سازید. انواع محصولات که شرکت اسپارود عرضه میگردد شامل موارد زیر می باشد.

 1. بادام زمینی برشته با غلاف
 2. بادام زمینی برشته بدون غلاف
 3. بادام زمینی خام با غلاف
 4. بادام زمینی خام بدون غلاف
 5. بادام زمینی متوسط خام
 6. بادام زمینی متوسط برشته
 7. بادام زمینی ریز خام
 8. بادام زمینی ریز برشته
مراکز فروش بادام زمینی
مراکز فروش بادام زمینی

شما برای تامین بادام زمینی مورد نیاز خود برای فروش بهتر آجیل و خشکبار می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری از کیفیت بادام زمینی های ما مطمئن شوید و سپس به راحتی خریداری نمایید. ما همه ساله با فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه توانسته ایم نیاز بسیاری از مشتریان را به این محصول برطرف سازیم.

مرکز تولید انواع بادام زمینی ایرانی وخارجی

شرکت اسپارود یک مرکز تولید و عرضه مستقیم انواع بادام زمینی های داخلی و خارجی در شمال کشور می باشد که با تولید انواع بادام زمینی ها در آستانه اشرفیه می تواند نیاز بسیاری از مشتریان عمده بادام زمینی را برطرف سازد. در شرکت اسپارود خرید بادام زمینی باکیفیت از کشاورزان به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می گیرد و در فرایند تولید نیز با بهترین کیفیت و دستگاه های مدرن تولید مناسب بادام زمینی را صورت می دهد و نیاز بسیاری از مشتریان را به این محصول به بهترین نحو برطرف می سازد.

 

چنانچه شما نیز به دنیال تهیه یک بادام زمینی باکیفیت و درجه یک می باشید کافیست با مشاورین ما در ارتباط باشید تا انواع بادام های عرضه شده در این شرکت را بهتر بشناسید و به راحتی خرید کنید. برخی از انواع بادام زمینی های تولید و عرضه شده در شرکت اسپارود شامل موارد زیر می باشند:

 1. بادام زمینی آستانه اشرفیه
 2. بادام زمینی پارس آباد
 3. بادام زمینی مینو دشت
 4. بادام زمینی خلخال
 5. بادام زمینی مصری
 6. بادام زمینی هندی
 7. بادام زمینی سودانی
 8. بادام زمینی چینی
 9. بادام زمینی جنوب
 10. بادام زمینی عراقی
 11. بادام زمینی ازبکستانی

تولید بادام زمینی خام به صورت فله

مراکز فروش بادام زمینی
مراکز فروش بادام زمینی

تولید کنندگان بادام زمینی و خشکبار نیز می توانند از دستگاه ها و همچنین عرضه مستقیم انواع بادام زمینی های ما به صورت فله استفاده نمایید و برای بسته بندی و همچنین طعم دار نمودن مانند تولید بادام زمینی سرکه ای و فلفلی از بادام های باکیفیت تولید شده در شمال کشور استفاده نمایید.

همچنین بسیاری از مشتریان ما برای تولید کره های بادام زمینی باکیفیت به دنبال این محصول باکیفیت و مناسب هستند و به همین جهت ما عرضه بادام زمینی را بدون پوست و مناسب برای تولید کره بادام زمینی را در دستور کار خود قرار داده ایم.همچنین شما برای تولید بهتر و یا خرید مناسب تر بادام زمینی مورد نیاز تان می توانید با تماس مستقیم با مشاورین ما به راحتی از قیمت های روز انواع بادام زمینی مطلع شوید و به راحتی بادام مورد نظرتان خریداری نمایید.

قیمت روز انواع بادام زمینی در مراکز فروش شمال

با توجه به اینکه بازار خشکبار کشور در سال ۹۷ دچار افزایش قیمت شدید مخصوصاً در محصول بادام زمینی شد شاید پیش بینی شود امسال با برداشت بادام قیمت های روز بادام افزایش داشته باشد اما به نظر می رسد با افزایش تولید از سوی کشاورزان این بازار حالت مناسب و با قیمت های مناسب رقابتی نسبت به بادام های بی کیفیت تر خارجی روانه بازار گردد. به همین جهت برای اینکه شما از قیمت های روز بادام زمینی در سال ۹۸ مطلع شوید قیمت روز بادام زمینی ها را در تازیخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ برای شما ارائه می نماییم.

بادام زمینی با غلاف استانه اشرفیه                     ۱۰۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ تومان

بادام زمنیی خشک شه آستانه اشرفیه                ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ تومان

بادام زمینی دانه شده آستانه اشرفیه                  ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ تومان

بادام زمینی برشته آستانه اشرفیه                      ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰ تومان

به یاد داشته باشید که قیمت این بادام ها به صورت نو برانه ارائه شده است و این قیمت های ملاک خرید فروش قرار نخواهد گرفت و فقط قیمت روز بادام زمینی می باشد. برای کسب اطلاع از قیمت های دقیق و به روز با ما در تماس باشید.

فروش عمده بادام زمینی خام در شمال

مراکز فروش بادام زمینی
مراکز فروش بادام زمینی

اسپارود به عنوان یک فروشنده بزرگ و عمده بادام زمینی توانسته است نیاز بسیاری از شرکت های تولید کنند خشکبار و یا مشتقات بادام زمینی را د کشور برطرف سازد. ما با عرضه مستقیم و فروش عمده بادام زمینی ها خام و برشته می توانیم به صورت مستقیم بادام مورد نیاز کارخانه جات را به این محصول برطرف سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد کافیست با ما در تماس باشید و اطلاعات لازم در مورد قیمت و همچنین کیفیت انواع بادام زمینی ها کسب نموده و بادام مورد نظر خود را به روش های زیر تهیه و خرید نمایید.

 • خرید بادام زمینی به صورت اینترنتی
 • خرید بادام زمینی به صورت حضوری
 • خرید بادام زمینی از یکی از نماینگان فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش بادام زمینی تازه فله

شرکت پخش بادام زمینی فله ای و عمده با عرضه بهترین محصولات خود توانسته مشتریان زیادی را برای خرید این محصول جذب نماید. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن و ت

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام