فروش بادام
خانه / بادام زمینی بدون پوست / مرکز خرید بادام زمینی بدون پوست آستانه

مرکز خرید بادام زمینی بدون پوست آستانه

بادام زمینی از محصولات گیاهی است که در زیر خاک به عمل می آید و دارای غلافی است که بادام درون جا دارد واین غلاف از این بادام زمینی محافظت می کند این محصول بیشتر در شهرهای شمالی مانند آستانه به خاطر آب و هوای مناسب به عمل می آید بادام زمینی آستانه را در مرکز خرید بادام زمینی بدون پوست آستانه به طور عمده به فروش می رسانند.مرکز خرید بادام زمینی بدون پوست آستانه

بهترین خواص بادام زمینی بو داده شده

بهترین خواص بادام زمینی بو داده شده بادام زمینی را به وسیله دستگاههای مجهز پوست گیری می کنند و به صورت بو داده در می آورند چون مشتری این نوع را بیشتر می پسندد به خاطر بهترین خواص بادام زمینی و طعم خوبی که از بو دادن به این محصول به دست می آید .
از بهترین خواص بادام زمینی بو داده آن است که یک دانه گیاهی است و چربی غیر اشباع شده دارد و برای کسانی که دچار چربی خون بالا هستند و یا کبد چربی دارند بسیار مناسب است و درمان درد این افراد خواهد بود 

این دانه گیاهی وقتی به صورت بادام زمینی برشته در می آید کودکان بیشتر دوست دارند این محصول را بخورند و چون کودکان اغلب کمبود وزن و مواد مغزی دارند این روش بهترین مورد است تا این مواد را به بدن آنان رسانده شود.

از دیگر خواص این محصول می توان به دارا بودن موادی که برای جوان سازی پوست لازم است اشاره کنیم همچنین مصرف روزانه این مواد برای کسانی که بیماری های قلبی دارند به شدت توصیه می شود چون این مواد باعث می شوند که فرد از خطرات حمله قلبی در امان بماند.

ولی این موضوع را در مصرف این محصول باید در نظر گرفت که زیاده روی در خوردن این بادام زمینی ممکن است فرد را دچار دل درد یا دلپیچه کند یا برای افرادی حساسیت زا باشد پس در خوردن آن زیاده روی نکنید.

فروشنده معتبر بادام زمینی آستانه اشرفیه

فروشنده معتبر بادام زمینی آستانه اشرفیه شهر آستانه دارای آب و هوای مناسبی است که محصولات کشاورزی متفاوتی دارد اما این محصول به طور خاص در این شهر پیشرفت داشته است و در بازار های جهانی نیز وارد رقابت شده است.
فروشنده معتبر بادام زمینی آستانه اشرفیه این محصول را به صورت ضمانتی به مصرف کننده و بازارها تحویل می دهد و هیچگونه خرابی ، شپشک،کهنگی و طعم بد را ندارد.

این فروشندگان این بادام زمینی را با دستگاه های استاندارد برشته کرده و بسته بندی می کند و تمام موازین بهداشتی را در این پروسه در نظر گرفته اند و ان را در بسته بندی های مختلف و به صورت فله ای به صورت تکی و عمده با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش بادام زمینی بدون پوست مغان

بادام زمینی از خوشمزه ترین و مفید ترین مغز ها می باشد و با خوردن آن بسیاری از مواد مغذی را به بدن خود وارد می‌ کنیم و سلامت بدن خودمان را تضمین خواهیم کرد. شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام