فروش بادام
خانه / بادام زمینی چینی / نمایندگی فروش بادام زمینی چینی بدون پوست

نمایندگی فروش بادام زمینی چینی بدون پوست

آجیل های مختلفی وجود دارند که هر یک از آنان به دلیل داشتن ویتامین ها و مواد معدنی گوناگون، دارای خواص متعددی هستند. بحث ما، روی بادام زمینی چینی بدون پوست است؛ محصولی که از این کشور شرق دور وارد می گردد. می توانید انواع آن را از نمایندگی فروش اصلی به صورت عمده و با نرخ های مناسبی به دست آورید.

نمایندگی فروش بادام زمینی چینی بدون پوست

واردکننده بادام زمینی خام خارجی

واردکننده بادام زمینی خام خارجی از جمله مواد خوراکی که شاهد واردات آن هستیم، بادام زمینی ها می باشند. این آجیل را از کشورهای گوناگونی در بازار داخلی عرضه می کنند. واردکننده بادام زمینی خام خارجی از این ممالک محصول را خریداری می نماید:

  • چین
  • افغانستان
  • امارات عربی متحده
  • نیجریه
  • هند
  • ازبکستان

البته سهم چین از همه بیشتر است که این موضوع ربط زیادی به رابطه اقتصادی خوبی که با آن داریم و کیفیت لازم محصولات آن دارد. از طرفی، تجار، بادام زمینی غلافدار (با پوست) را به شکل خام وارد می نمایند که سپس به روش های متفاوتی در کیسه های بزرگ توزیع می شود.

بادام زمینی بدون پوست خام به شکل دانه های سالم، دو نیم شده و حتی شکسته وارد می گردند. مشتریان چنین آجیل هایی اغلب خواربار فروشی ها، خشکبار فروشی ها و سایر کسبه کاران دیگر اند. باید گفت، این نوع از میوه خشک، کاربرد زیادی دارد و از آن در پخت کیک، شیرینی، تولید انواع بستنی و خوراکی های دیگر استفاده می شود.

همچنین از آن فراورده های گوناگون دیگری هم به دست می آورند که می شود به کره محصول اشاره کرد. اغلب مشاهده می کنیم که این آجیل را به صورت عادی و یا بو داده شده در طعم های مختلفی میل می نمایند.

خرید ارزان بادام زمینی تازه چینی

خرید ارزان  بادام زمینی تازه چینی برای خرید ارزان بادام زمینی تازه چینی، باید به عرضه کننده اصلی آن مراجعه شود. البته اغلب کسانی که در کار تهیه عمده کالا هستند، محصولات را به شکل مستقیم از فروشنده تهیه می کنند که این گونه هزینه های شان کاهش پیدا کرده و می توانند نوع مرغوب این ماده خوراکی را هم به دست آورند.

همچنین شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که چطور بادام زمینی چینی را از انواع دیگر تشخیص دهیم؟ در این خصوص باید گفت، این کار بسیار دشوار می باشد؛ ولی برخی از مشخصاتی چنین محصولاتی دارند که می توان به خوش خوراک بودن، داشتن چربی زیاد و اندازه مناسب اشاره نمود.

در کل، همانگونه که گفتیم، انواع این محصول را به راحتی می توان به دست آورد. جهت تهیه آجیل های خوب وارداتی که پوک نیستند، نم ندارند و همچنین تازه اند، با فروشنده این سایت تماس گرفته و سفارش خود را ارائه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

واردات گسترده بادام زمینی چینی خام

یکی از دانه های مغذی و پرخاصیت و خوشمزه بادام زمینی می باشد که در انواع ایرانی و وارداتی در کشور یافت می شود که هر کدام دارای کیفیت و قیمت متفاوتی می باشند. باد

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام