فروش بادام
خانه / بادام زمینی خارجی / نمایندگی پخش بادام زمینی خارجی غلافدار

نمایندگی پخش بادام زمینی خارجی غلافدار

بادام زمینی خارجی یکی از مرغوب ترین، پر مصرف ترین و پر طرفدار ترین ارقام آجیل وارداتی به ایران است که برای تامین بازار داخلی کمک کننده است. برای خرید مستقیم و بدون واسطه بادام زمینی غلافدار خارجی درجه یک از نمایندگی پخش آن، از مشاوران ما از طریق پنل های ارتباطی کمک بگیرید.  

نمایندگی پخش بادام زمینی خارجی غلافدار

بادام زمینی های وارداتی چه ویژگی دارند؟

بادام زمینی های وارداتی چه ویژگی دارند؟ به طور کلی بادام زمینی در سراسر جهان یکی از آجیل ها و یا مغز های بسیار پر خاصیت و مقوی به شمار می‌رود که می‌توان به عنوان یک میان وعده مفید در برنامه غذایی روزانه خود آن را گنجاند و یا محصولات ارزشمند دیگری مانند کره و یا شکلات بادام زمینی را از آنها به دست آورد.  بادام زمینی های وارداتی از نظر کیفیت و مرغوبیت دارای تنوع می‌باشند اما همه سالم و تازه و بدون له شدگی و شکستگی هستند. چون در بازار داخلی ایران با کمبود بادام زمینی مواجه هستیم برای جبران این کمبود از کشور های مختلف مثل ترکیه، هند، چین، مصر، افغانستان، سودان، ازبکستان، عراق و چند کشور دیگر اقدام به واردات بادام زمینی می‌شود. کیفیت ظاهری و عددی این ارقام با یکدیگر متفاوت است و مسلما این تفاوت در قیمت نهایی آنها تاثیر گذار خواهد بود شما خریداران ارجمند می‌توانید از طریق تماس با مشاوران تیم فروش ما در مورد ویژگی ها و کیفیت و جدید ترین قیمت و نرخ هر یک از انواع بادام زمینی های وارداتی اطلاعات کامل را کسب کنید و به کمک آنها تصمیم بگیرید که کدام نوع برای شما بهتر و با صرفه تر است. همه انواع بادام زمینی های وارداتی که معرفی می‌شوند فقط در محل کشت و پرورش تفاوت دارند اما در همه نوع اصل با کیفیت و تازگی و مرغوبیت آنها حفظ شده است. تا خواص مفید آنها حفظ شود و با حذف زمان انبارداری در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسند.

سفارش خرید بادام زمینی خارجی خام

سفارش خرید بادام زمینی خارجی خام برای سفارش و خرید بادام زمینی خام می‌توانید از طریق شماره تماس و یا آیدی تلگرام با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و یا مکاتبه داشته باشید تا ضمن دریافت اطلاعات کامل از کیفیت و کمیت محصولات، از جدید ترین قیمت آنها نیز مطلع شده و با وجود امکان مقایسه سفارش خود را انتخاب و ثبت کنید. نحوه خرید شما به این ترتیب مستقیم است و هزینه های جانبی و اضافی واسطه و حمل و نقل چندین باره و انبار داری و امثال این هزینه ها حذف شده و قیمت نهایی برای شما خریداران ارجمند پایین تر و به صرفه تر خواهد بود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

تامین کننده عمده بادام زمینی خارجی تازه

چرا حجم قابل توجهی از نیاز بازار داخلی از طریق واردات انواع بادام زمینی خارجی تامین می شود؟ تامین کننده های عمده از چه روش هایی جهت واردات ارقام تازه و مرغوب ای

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام