فروش بادام
خانه / دسته‌بندی نشده / واردات انواع بادام زمینی با درجه کیفیت متنوع

واردات انواع بادام زمینی با درجه کیفیت متنوع

می دانید کدام بادام ها در واردات مورد توجه قرار می گیرند؟ آیا میزان مصرف بالای بادام زمینی در کشور تاثیری در واردات دارد؟ آیا به دنبال خرید بادام با سایز و درجه کیفیت متنوع هستید؟
انواع بادام درختی، بادام های زمینی، حتی بادام های هندی با درجه کیفیت های متفاوت در زمینه واردات جایگاه خاصی به خود اختصاص داده اند.
در کل واردات یک محصول از آن جهت صورت می گیرد که میزان نیاز مشتری به آن محصول بیشتر از میزان تولید آن در کشور باشد، در واقع مردم آن را بیشتر دوست دارند و آن را بیشتر تهیه می کنند.
بادام زمینی نیز از همین گروه محصولات است که مصرف آن بیش از میزان تولید سالانه آن است و همین سبب واردات بادام زمینی شده است.
در راستای خرید فراوان محصولات خارجی، بازار آجیل ایران اقدام به ارائه محصولات وارداتی از جمله بادام های زمینی، بادام های هندی، بادام های چینی، بادام های آمریکایی و مصری نموده است. البته ناگفته نماند در این مرکز خرید بادام های ایرانی از جمله بادام های منقا و سنگی و … نقش به سزایی ایفا می کنند.

قیمت بادام ها بر اساس نوع آن تعیین می گردند، از طرفی نیز سایز و درجه کیفیت بادام ها نیز بی تاثیر نخواهد بود. در بازار انواع بادام زمینی با سایز و درجه کیفیت متنوع با قیمت های مناسب به چشم می خورد که این موضوع میزان نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی سفید شده برای کره گیری با قیمت مناسب

یکی از مصارف بزرگ بادام زمینی سفید شده برای تولید کره بادام زمینی می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام