مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خواص بادام زمینی سرکه ای

خواص بادام زمینی سرکه ای را می دانید؟ از مقدار چربی های غیر اشباع شده و آنتی اکسیدان، و همچنین فلاوونوئید موجود در بادام زمینی، مغز و کره اش اطلاعی دارید؟
بادام زمینی این دوستدار قلب به دلیل چربی های غیر اشباعی که دارد برای قلب مفید واقع می شود. چربی موجود در بادام زمینی سرکه ای کاهش دهنده احتمالات بیماری های قلبی می باشد و طبق آمار اعلام شده تا ۲۱% امکان کاهش وجود دارد.
مغز خوشمزه بادام زمینی همان ماده غذاییست که در بیشتر رژیم های مدیترانه ایرانی به کار برده می شود و در نهایت نتیجه مطلوبی در رژیم رقم خواهد خورد.
کره های بدست آمده از بادام زمینی سرشار از آنتی اکسیدان بسیار بالایی می باشد و همانطور که می دانید بدن برای جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به این آنتی اکسیدان نیاز دارد.
فلاوونوئیدی به نام ریزرواتول که با افزایش خون در مغز از بروز سکته مغزی جلوگیری می کند، شما برای بدست آوردن آن و رفع نیاز بدن کافیست کره بادام زمینی مصرف کنید.

نقش مهم و اساسی دیگر از بادام زمینی و کره اش جلوگیری از سرطان روده است، همانطور که تحقیقات و آمار نشان می دهند مصرف آن کاهش دهنده ۲۷% و ۵۸% احتمال بروز سرطان روزده به ترتیب در مردان و زنان می باشد.

مجتبی مقدس نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

2

2 پاسخ به “خواص بادام زمینی سرکه ای”

دیدگاهتان را بنویسید