مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 1 =

شرایط صادرات بادام زمینی تازه

شرایط صادرات بادام زمینی به چه صورت است؟ این کالا در کدام شهر ایران پرورش داده می شود؟ آیا بادام زمینی به شکل های مختلف است؟ و خواص این محصول چیست؟
برای صادر کردن بادام زمینی به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه بهترین مکان مناطق آزاد هستند. به این دلیل که از تخفیفات مالیاتی و عوارضی برخوردارند و ترخیص کالا با شرایط آسان تری انجام می پذیرد. در نتیجه شرایط صادرات بادام زمینی در این نواحی آماده تر است.
بادام زمینی محصول شهر آستانه اشرفیه در استان گیلان است. این شهر سالهاست تامین کننده بازار بادام زمینی ایران است و در این عرصه از رقبای خارجی خود پیشه گرفته است.
بادام زمینی در شکل های مختلف نیست و در یک نوع موجود است اما بادام در شکل های مختلف وجود دارد مانند بادام هندی و بادام درختی.
بادام زمینی باعث انبساط رگ های بدن و بهبود در روند حرکت خون می گردد و جلوی لختگی خون و سکته مغزی را می گیرد. خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد. مصرف بادام زمینی به همراه کره احتمال ایجاد سنگ در کیسه صفرا را کم می کند. بادام زمینی خطر ابتلا به بیماری سرطان روده در زنان را می کاهد. مشکل خشکی شکم را تا حدودی رفع می کند. در قسمتی هم می توان گفت بادام زمینی ویژگی های مشابه ای با روغن زیتون دارد.
بادام زمینی، از نظر ارزش غذایی در کنار حبوباتی مانند عدس و نخود قرار گرفته که بعضی آن را در راستای آجیل نمی بینند. بادام زمینی سرشار از پروتئین می باشد.
صادرات بادام زمینی تجارت خوبی در صنعت آجیل و خشکبار می باشد، که نیازمند توجه و تمرکز بیشتر سرمایه گذاران و تاجران است.

مجتبی مقدس نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید