مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تولید بادام زمینی مخصوص کره گیری در کشورویژگی های بادام زمنیی کره گیری ایرانیانواع بادام زمینی های تولید شده مخصوص کره گیری در کشوربادام زمینی کره گیری ممتازبادام زمینی کره گیری درجه 1بادام زمینی کره گیر درجه دوبادام زمینی مخصوص کره گیری ریز و متوسط
فروش بادام زمینی کره گیری
تولید بادام زمینی کره گیری

یکی از بهترین و مناسب ترین بادام زمینی های منطقه که بسیار برای کار کره گیری می تواند مناسب کارخانه جات بزرگ باشد بادام زمینی کره گیری ایرانی است. این بادام با دارا بودن طعم و کیفیت بسیار بالا میتواند نیاز تولید کنندگان به کره بادام زمینی را برطرف سازد. شرکت اسپارود با تولید و فروش انواع بادام زمینی های کره گیری به صورت عمده می تواند نیاز شما را به خرید این محصول با کیفیت برطرف سازد.

تولید بادام زمینی مخصوص کره گیری در کشور

یکی از فعالیت های بزرگ شرکت اسپارود در سال های گذشته تولید انبوه انواع بادام زمینی و به خصوص بادام زمینی کره گیری در شمال کشور و مخصوصاً آستانه اسرفیه است که با بهره گیری از بهترین بادام زمینی های ایرانی تولید شده در این منطقه صورت می پذیرد. شرکت اسپارود یکی از بهترین بادام زمینی های کره گیری را در شمال کشور تولید میکند و دلیل این مدعا می توان تولید حالص ترین بادام زمینی های ایرانی بدون حتی درصدی استفاده از بادام زمینی خارجی می باشد. بادام زمینی های مخصوص کره گیری ایرانی به دلیل قیمت های نه چندان بالاتر از سوی مشتریان کمتر مورد استفاده قرار میگیرند اما این بادام ها ویژگیهای مخصوصی هم دارند که در بادام زمینی های خارجی وجود ندارد.

بادام زمینی کره گیرید درجه یک

ویژگی های بادام زمنیی کره گیری ایرانی

از ویژگی های مهم بادام زمینی های ایرانی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. داشتن روغن و چربی بیشتر
  2. تازگی و عطر بسیار مناسب بادام زمینی
  3. خوش طعم بودن بادام زمینی های ایرانی
  4. داشتن تولید اورگانیک و بدون تغییر ژنتیک در کشت زار ها
  5. ماندگاری و دوام بیشتر بادام های ایرانی
  6. مناسب برای ذائقه ایرانی ها

انواع بادام زمینی های تولید شده مخصوص کره گیری در کشور

باید توجه داشته باشید که منظور ما بادام زمینی های تولید شده در کشور نیست زیرا بادام زمینی های خارجی با ورود به داخل کشور تولید و با بادام های ایرانی مختلط شده و سبب کیفیت و همچنین قیمت پایین تر آنها میشوند.

با توجه به نکته ای که در بالا ذکر شده است مطمئن باشید شما شمار کمتری از بادام زمینی ها را در لیست خود دارید. با توجه به این که هم اکنون بیشتر تولید کنندگان انبوه بادام زمینی و محصولات جانبی آنها از بادام زمینی های خارجی استفاده میکنند شما برای خرید یک بادام زمینی ایرانی درجه یک کار بسیار سختی پیش رو دارید.

با توجه به انکه م نمیتوانیم در شرکت های دیگر از نحوه و همچنین نوع تولید بادام زمینی ها اظهار نظر کنیم فقط به برسی و همچنین معرفی انواع بادام زمینی های کره گیری تولید شده در شرکت خود می پردازیم تا بتوانیم این محصولات را به شما بیشتر و بهتر بشناسانیم.

با توجه به اینکه شما میتوانید از ایسنتا گرام شرکت به راحتی فیلم های مربوط به کیفیت و همچنین معرفی محصولات ما را مشاهده نمایید.

انواع بادام زمینی مخصوص کره گیری تولید شده در شرکت اسپارود.

  1. بادام زمینی ممتاز
  2. بادام زمینی درجه یک
  3. بادام زمینی مخصوص کره درجه ۲
  4. بادام زمینی مخصوص کره گیری سایز ریز و متوسط

بادام زمینی کره گیری ممتاز

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری
بادام زمینی مخصوص کره گیری

یکی از بهترین بادام زمینی های مخصوص کره گیری تولید شده در کشور که می توان آن را به راحتی برای صادرات به کشور های مختلف استفاده نمود بادام زمینی کره گیری ممتاز است. این بادام با استفاده از بهترین بادام زمینی های سایز درشت تولید میشود و در شرایط بسیار مناسب برشته سازی و پوست گیری شده و سپس در بسته های مناسب روانه بازار می گردد. این بادام زمینی کوچکترین خرابی و همچنین پوسیدگی در خود ندارد و بسیار مناسب از بادام زمینی های دیگر تولید شده در کشور میباشد.

به یاد داشته باشید به دلیل اینکه این بادام زمینی در تمام فرایند تولید حتی پوسیدگی در خود نداشته دارای افلاتوکسین کمتری نسبت به همه بادام زمینی ها می باشد.

بادام زمینی کره گیری درجه ۱

این بادام زمینی با استفاده از بادام زمینی های برگشتی و همچنین متوسط جامانده از فرایند تولید تولید می شود که با سایز درشت بودنش سبب شده بسیاری از تولید کنندگان از این بادام زمینی استفاده نمایند. درصد پوسیدگی در این سایز و کیفیت نیز بسیار پایین و به حد صفر می باشد اما داشتن بادام زمینی های متسط در این نوع از بادام ها حتمی می باشد. در هر صورت این بادام بیشترین اقبال را در تمام بادام زمینی های تولید شده در کشور وجود دارد و به همین جهت می توان گفت بسیاری از تولید کنندگان بادام زمینی در کشور نیز از این سایز استفاده می نمایند.

بادام زمینی کره گیر درجه دو

این بادام زمینی در سایز ریز و درشت به صورت کاملاً هماهنگ مخلوظ شده است. با توجه به اینکه شرکت اسپارود در حال گرفتن تمامی پروانه های بهداشتی برای تولید انواع محصولات می باشد ذکر این موضوع کاملاً بی فایده است که این محصول نیز کاملاً بهداشتی و با درصد خرابی بسیار پایین تولید میگردد اما مقدار ریز موجود در این سایز بسیار بالا بوده و بسیاری از تولید کنندگان از درصد ریز بالای این محصول انتقاد داشته اند. به دلیل کاهش قیمت شرکت به فکر تولید این محصول افتاده است و راهکارهایی برای تولید بهتری این محصول نیز وجود دارد که به مشترین ارائه میگردد.

بادام زمینی مخصوص کره گیری ریز و متوسط

آخرین بادام زمینی تولید شده در شرکت ما که مخصوص کره گیری پوست گیری می شود و راوت=نه بازار مصرف میگردد بادام زمینی های سایز ریز و متوسط است که علاوه بر مصارف کره گیری و ارده گیری بسیار مناسب برای روغن کشی نیز می باشد. باید توجه داشته باشید که این محصول برای دستگاه های کوچک با قدرت کم مناسب نیست و به مشتریانی که می دانند دستگاه ضعیف رو میزیشان توان کره گیری از بادام زمینی های ریز را ندارد توصیه نمی کنیم از این محصول استفاده نمایند.

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آجیل و خشکبار-سفارشیموجودتماس بگیرید
بادام زمینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کره بادام زمینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
برا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این شماره ها تماس حاصل فرمایید

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری آستانه اشرفیه

با توجه به این که ما انواع آجیل و خشکبار را تولید و همه ساله با شروع فصل برداشت بادام ازن محصول را نیز روانه بازار می نماییم کافیست شما بادام زمینی های کره گیری ما را استفاده نمایید تا بتوانید کیفیت این محصولات را بسیار بهتر و مناسب تر بسنجید. ما با بهره گیری از دانش تولید کره بادام زمینی بادام زمینی های مخصوص کره گیری مناسبی را برای شرکت ها و کارخانه جات بزرگ تولیدی تولید و روانه بازار نموده ایم که میتوانیم از این محصولات در بازار کشور به خود کفایی برسیم و نیاز به استفاده از بادام زمینی های بی کیفیت خارجی نیز نداشته باشیم.

 

 

مجتبی مقدس نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید