مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت خرید و فروش عمده بادام زمینی خام در انواع مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بزرگ ترین تولید کننده بادام زمینی خام در کشور؟انواع بادام زمینی خام موجود در بازارفروش عمده بادام زمینی خام با قیمت استثناییلیست قیمت بادام زمینی در سال 98چگونه بادام زمینی فله را با قیمت مناسب تهیه نماییم؟خرید آنلاین انواع بادام زمینی در سراسر کشورمحصولات ارائه شده در شرکت اسپارود
فروش عمده بادام زمینی خام
فروش عمده بادام زمینی خام
فروش عمده بادام زمینی خام

اگر می خواهید از قیمت های روز بادام زمینی های موجود در بازار بیشتر اطلاعات داشته باشیدکافیست با ما در تماس باشید. لیست قیمت فروش عمده بادام زمینی خام ایرانی امروز در سایت ما به روز رسانی می شود و مشتریان برای خرید بهتر بادام زمینی می توانند از آن استفاده نمایند. چنانچه شما هم قصد خرید و یا فروش بادام خود را دارید بهتر است با مشاورین ما به صورت مستقیم در تماس باشید تا بهتر بتوانید از قیمت های روز محصولات ما مطلع گردید.

بزرگ ترین تولید کننده بادام زمینی خام در کشور؟

یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی در کشور ما در شمال کشور وجود دارد. شاید این نام برای شما آشنا باشد شهرستان آستانه اشرفیه با تولید بیش از ۸۰٪ بادام زمینی کشور یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی به صورت خام و همچنین فراوری شده می باشد. در این شهرستان شما می توانید کوره های کوچک و بزرگ تولید بادام را بسیار مشاهده نمایید. شرکت اسپارود نیز یکی از تولید کنندگان بادام زمینی در این شهرستان به شمار می آید که با تولید و بسته بندی انواع بادام زمینی درجه یک ایرانی و به خصوص بادام زمینی آستانه اشرفیه توانسته است مشتریان زیادی را از سراسر کشور برای تهیه بادام به خود جلب نماید. شما برای تهیه بادام از چه می کنید؟

فروش عمده بادام زمینی خام
فروش عمده بادام زمینی خام

انواع بادام زمینی خام موجود در بازار

شاید بیشترین تنوع بادام زمینی را بعد از بازار بزرگ تهران به دلیل وجود انواع بادام زمینی خارجی شما در آستانه اشرفیه مشاهده نمایید زیرا این شهر مرکز تولید و فروش  بادام زمینی به شمار می آید و بسیاری از بادام زمنیی ها تولید شده در کشور روانه بازار این شهر می گردد. اما اگر بخواهیم انواع بادام زمینی خام موجود در بازار را بشماریم می توان به موارد زیر اشاره کنیم و فروش عمده بادام زمینی خام را در ۱۳ مدل زیر در بازار داشته باشیم. این موارد شامل:

 1. بادام زمینی استانه اشرفیه
 2. بادام زمینی پارس اباد دشت مغان
 3. بادام زمینی مینو دشت
 4. بادام زمینی خلخال
 5. بادام زمینی جنوب
 6. بادام زمینی گرگان
 7. بادام زمینی چینی
 8. بادام زمینی هندی
 9. بادام زمینی سودانی
 10. بادام زمینی ازبکستانی
 11. بادام زمینی عراقی
 12. بادام زمینی افغانستانی
 13. بادام زمینی مصری

 

فروش عمده بادام زمینی خام با قیمت استثنایی

با توجه یه اینکه ما در آستانه برداشت بادام زمنیی ها در سراسر کشور و به خصوص کشور های همسایه نیز می باشیم شاید در ماه های آینده حجم خرید و فروش بادام زمینی ایرانی و برخی از بادام های خارجی بسیار افزایش یابد و مشتریان برای خرید بادام مورد نیاز خود اقدام کنند. از این رو شرکت اسپارود نیز با تولید و عرضه انواع بادام زمینی ایرانی در شروع فصل برداشت می تواند نیاز بسیاری از مشتریان را به خرید بادام زمینی خام در کشور را برطرف سازد. از سوی دیگر با فروش عمده بادام زمینی های برشته و با غلاف نیز مشتریان دیگر نیز نگرانی برای تامین نیاز فروشگاه خود نخواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت عرضه بادام زمینی های ما کافیست با مشاورین ما در تماس باشید تا با لیست قیمت های روز بادام زمینی در شمال کشور بیشتر آشنا گردید.

لیست قیمت بادام زمینی در سال ۹۸

همانگونه که در بالا به آن اشاره کرده ایم و گفته شده ما در ابتدای فصل برداشت بادام زمینی در شمال کشور و همچنین در سراسر کشور می باشیم. به همین جهت شاید قیمت های بادام زمینی در سراسر کشور به صورت عمده و کلی تعیین نشده باشد و فروشندگان و تولید کنندگان هنوز با نوسان قیمت به دلیل عرضه کم و بیش بادام زمینی مواجه باشند. اما ما برای سهولت کار مشتریان لیست قیمت روز بادام زمینی در سال ۹۸ را برای مشتریان عرضه خواهیم نمود تا مشتریان علاوه بر داشتن قیمت های روز بادام زمینی در آینده راحت تر بتوانند نوسانات قیمتی بادام زمینی را زیر نظر داشته باشند.

فروش عمده بادام زمینی خام
فروش عمده بادام زمینی خام
به یاد داشته باشید که اولین بادام زمینی موجود در بازار که برداشت آن شروع می شود بادام زمینی آستانه اشرفیه می باشد به همین جهت شما قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه را مشهده می نمایید.

 

چگونه بادام زمینی فله را با قیمت مناسب تهیه نماییم؟

برای اینکه شما بتوانید انواع بادام زمینی ایرانی و یا بادام زمینی خارجی را به صورت فله خرید نمایید آن هم با قیمت مناسب ابتدا باید بدانید کی برای خرید اقدام کنید. معمولاً بهترین زمان خرید بادام زمینی در سال به فصل پاییز برخواهد گشت که عرضه بادام زمینی در بازار بسیار مناسب و انبوه شده و مشتریان راحت تر می تونند از تنوع محصولات بادام زمینی در این استان استفاده نمایند و همچنین از قیمت های با ثبات این فصل نیز بیشترین بهره را ببرید. چنانچه در تهیه قیمت های روز بادام زمینی درچار مشکل شده اید و یا از نوسانات قیمی در بازار نا آگاه هستید کافیست با مشاورین ما در تماس باشید تا علاوه بر راهنمایی لازم برای بهتر خرید کردن شما بادام زمینی هایی که هر سال با کیفیت بالاتری روانه بازار می شوند را به شما معرفی نمایند.

برای تهیه بهتر بادام زمینی برشته و خام به صورت عمده شما نیاز به یک مشاور خواهید داشت. می توانید از خدمات رایگان مشاوره ما استفاده نمایید.

خرید آنلاین انواع بادام زمینی در سراسر کشور

فروش عمده بادام زمینی خام
فروش عمده بادام زمینی خام

امروزه فروشندگان آجیل و خشکبار نیازی ندارند که برای تهیه بهتر مواد مصرفی خود به استان های دور سفرکنند تا بتوانند محصولات بهتری را بدون واسطه خریداری نمایند. در عصر جدید با خرید آنلاین انواع آجیل و خشکبار در سراسر کشور مواجه هستیم که می توانند نیاز بسیاری از خریداران عمده به این محصولات را در شهر خود برطرف سازند. ما نیز به عنوان یک شرکت پیش رو در خدمات الکترونیک با عرضه محصولات خود ر شبکه اینترنتی به عوان یک استارت آپ در فضای مجازی می توانیم نیاز مشتریان عمده و جزئی خود را به انواع بادام زمینی ایرانی و خارجی برطرف سازیم. شما کافیست برای تهیه قیمت بادام زمینی شمال و همچنین شناسایی بهترین بادام زمینی های موجود در کشور با ما در تماس باشید. شرکت اسپارود با فروش آنلاین انواع بادام زمینی قادر است نیاز بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان ایرانی را به بادام زمینی برطرف سازد.

محصولات ارائه شده در شرکت اسپارود

 1. انواع بادام زمینی ایرانی
 2. انواع بادام زمینی خارجی
 3. انواع روغن بادام زمینی
 4. انواع پودر بادام زمینی
 5. انواع بادام زمینی بدون پوست
 6. خلال بادام زمینی

به زودی عرضه می گردند

 • فندوق شمال کشور
 • بادام زمینی درختی
 • بادام هندی

با ما همراه باشید تا بتوانیم همکاری مناسبی در جهت تامین نیاز های شما داشته باشیم.

مجتبی مقدس نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید