مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش سراسری بادام زمینی متوسط نمکی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بهترین بادام زمینی برای روغن گیریفروش مستقیم بادام زمینی متوسط برشته

بادام زمینی متوسط مانند سایر دانه های خشک بار دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. بادام زمینی با داشتن قیمت مناسب از نظر دارا بودن مواد مغذی هیچ تفاوتی ندارد و با دانه هایی مثل گردو، بادام، فندق…برابر است.

پخش سراسری بادام زمینی متوسط نمکی

بهترین بادام زمینی برای روغن گیری

بهترین بادام زمینی برای روغن گیری

بادام زمینی ها با توجه به نوع مصرفی که دارند انواع مختلفی را شامل می شوند. بادام زمینی ها علاوه بر نوع گونه از نظر اندازه کاربرد های متفاوتی دارند. بادام زمینی های سایز درشت به عنوان آجیل و خشک بار که به صورت بادام زمینی برشته، بادام زمینی نمکی…مصرف می شود. بادام زمینی دارای طبعی متعادل و سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها و حاوی روغن غیر اشباع و فاقد کلسترول است. با شناخت خواص بادام زمینی از آن در درمان بیماری ها، تولید روغن های گیاهی، تولید کره بادام زمینی…استفاده می شود.

روغن بادام زمینی نسبت به سایر دانه های مغذی و پروتئینی بیشتر بوده و از نظر کیفیت محصول، مقرون به صرفه بودن برای تولید کنندگان روغن های غیر اشباع بازدهی بالایی دارد. بادام زمینی به صورت خام، برشته، نمکی، برشته با پوست، نمکی با پوست…با توجه به ذائقه خریدار تولید و به بازار عرضه می شود.

در روغن گیری بادام زمینی از دو نوع برشته و خام آن استفاده می شود و از نظر منبع غذایی تفاوتی با هم ندارند. بادام زمینی سر شار از پروتئین و برای کاهش وزن و تناسب اندام بسیار مناسب است. ورزشکاران می توانند از بادام زمینی به عنوان یک میان وعده کامل یا از روغن آن با اضافه کردن به وعده های غذایی خود استفاده کنند.

فروش مستقیم بادام زمینی متوسط برشته

فروش مستقیم بادام زمینی متوسط برشته

با وجود اینکه بادام زمینی در کشورهایی مانند هند… رشد می کند اما بادام زمینی در کشور ایران با توجه به دارا بودن اقلیم آب و هوایی متنوع قابل کست است. با ایجاد بستر کشت و تولید بادام زمینی در ایران زمینه خرید و فروش این محصول به طور مستقیم و بدون هیچ گونه هزینه اضافی به وجود آمده است.

کارخانه های تولید بادام زمینی در ایران با خرید بادام زمینی در فصل برداشت محصول آن را در کارخانه با توجه به سایز و نوع بادام زمینی دسته بندی و ناخالصی های آن را می گیرند و با کیفیت بالا و هزینه مناسب به بازار عرضه می کنند. عرضه بادام زمینی ها به صورت عمده و بسته بندی توسط شرکت های داخلی و آماده سازی شرایط فروش محصولات خود به صورت آنلاین و به صورت مستقیم، باعث حذف هزینه های اضافی و استقبال خریداران بادام زمینی شده است.

مجتبی مقدس نژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اسپارود شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید